Czy zabiegi medycyny estetycznej są również dla Facetów?

W tym wideo poruszę nieco inny temat niż zwykle, a mianowicie Medycyny Estetycznej u Facetów.
Jak śledzisz moją twórczość, to wiesz, że zwykle mówię o badaniach kierowców lub innych z medycyny pracy. Musi być coś naprawdę ciekawego, abym zmienił temat.

Może również natknąłeś się na filmik,  w którym opowiadam o moich perypetiach z brodawkami na całym ciele. Niestety odrastają one co pewien czas, a leczenie jest skuteczne
tylko na chwilkę. Ostatnio zwróciłem się do pewnego młodego lekarza z Wrocławia, którego poleciła mi moja dobra Pacjentka.


Ta Pani od lat cierpiała na trądzik i była z tego powodu wybitnie sfrustrowana. Kolejni lekarze, nawet Ci polecani przeze mnie nic nie pomagali, a trądzikowa cera na twarzy stała się przyczyną wiecznej depresji. Po prostu błędne koło. "Pojawiasz się i znikasz" chciało by się zaśpiewać o tym trądziku. Śmiem twierdzić, że z tego powodu nie ułożyła sobie życia, jak również odszedł od niej narzeczony do innej pani gładkolicej.


Pewnego razu "Dobra Zmiana"
Spotkałem ją całą szczęśliwą i w skowronkach, prawie bez trądziku, więc zapytałem, co się stało. Cały sekret wyszedł na jaw.  Przy okazji poznała swojego Księcia z bajki i są szczęśliwą parą. Tak więc zakończenie wybitnie romantyczne.

Ale do rzeczy.
Lekarz ten zaproponował mi terapię laserową. Czyli oczyszczenie z brodawek całej skóry, a szczególnie tych na klatce piersiowej oraz dłoni. Przy okazji konsultacji namówił mnie na wygładzenie  blizny po operacji złamanego obojczyka i bliznowca na klatce piersiowej. Idąc za ciosem chce jeszcze usunąć przebarwienia na skórze szyi. Nie chce pieniędzy, a jako podziękowanie poprosił tylko o nakręcenie krótkiego filmu.Mam mieszane uczucia, czy Facetowi po pięćdziesiątce potrzebne są takie zabiegi kosmetyczne? Podobno mężczyzna w tym wieku ma być tylko  ładniejszy od diabła.
Jeżeli masz jakieś swoje zdanie na ten temat, to napisz je w komentarzu do tego wideo.

Jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, co do blizny i przebarwień. Czy to tylko fanaberie starszego Pana?  Czy ma to również jakiś głębszy sens?

Filmik o moich brodawkach pojawi się już wkrótce, natomiast o innych zabiegach kosmetycznych, jak podejmę jakąś decyzję. Pomóż mi w tym poprzez swój komentarz.
Na tym kończę.  Mówił Darek Kraśnicki z Wrocławia.