Zrób prawko zanim wejdą nowe przepisy 2016!!

Nowe przepisy nie wejdą na początku roku z powodu problemów technicznych z wprowadzeniem nowego systemu informatycznego nadzorującego kierowców. Jest to doskonała okazja, aby poszukać gdzieś szkołę jazdy, szybko zapisać się na kurs i zrobić wszystko według normalnych zasad.

To wideo jest dla Ciebie, jeżeli chcesz zrobić prawko według starych przyjaznych przepisów. Po raz kolejny cieszę się z nieudolności naszych urzędników,którzy nie potrafili wprowadzić na czas jakiegoś sytemu  komputerowego, chyba liczącego kierowców.

Od paru dni internet żyje Newsem, że nowe przepisy dla młodych szoferów nie wejdą 4 stycznia 2016, a zostały odroczone gdzieś do jesieni tego roku.
Tak więc, jak nie chcesz tracić kasy na doszkalanie się już po zrobieniu prawka, to jak najszybciej zapisz się na kurs w ośrodku szkolenia kierowców.
Zdaj egzaminy państwowe na spokojnie i ciesz się upragnionym prawem jazdy bez dodatkowych wysokich oszukańczych kosztów.
Prawdziwa nauka jazdy i tak wiąże się z codzienną nieustanną praktyką, a wszystkich sytuacji drogowych nie ogarniesz podczas zaledwie 30 godzin szkolenia.Tak więc nie czekaj. Znajdź fajny OSK gdzieś w okolicy [Najlepiej z polecenia znajomych lub w internecie]!!

We Wrocławiu współpracuję ze szkołą Euforia na Kniaziewicza. Ceny w zimie i na wiosnę są niższe niż w sezonie letnim i po prostu skorzystaj z okazji.
Mówił Darek Kraśnicki z Wrocławia i do zobaczenia wkrótce.