Dr Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy z Wrocławia

Moja ścieżka zawodowa całe życie była związana z medycyną profilaktyczną.  Początkowo były to badania okresowe oraz nadzór nad stanem zdrowia jednej z jednostek wojskowych we Wrocławiu. 

Później, po otwarciu gabinetu prywatnego, zacząłem dzielić się swoim doświadczeniem oraz świadczyć swoje usługi pacjentom spoza wojska. 

Okres służby w mundurze wspominam najmilej, chociaż nie wiązały się z nim korzyści finansowe porównywalne do obecnych.. Tym nie mniej byłem w stanie zrobić specjalizację z medycyny pracy, obronić pracę doktorską,  ukończyć zaawansowany kurs języka angielskiego oraz spędzić rok na Bliskim Wschodzie na jednej z misji ONZ.


Zależność od pracy budżetowej ma jednak jedną poważną wadę. W każdej chwili możesz zostać zwolniony z najróżniejszych powodów, zupełnie niezależnych od twojej osoby oraz wkładu pracy włożonego w rozwój tej organizacji. Tak samo podziękowano mi kiedyś w roku 2013, a w połowie 2014 zostałem zwolniony z zawodowej służby wojskowej. Dr Dariusz Kraśnicki oficjalnie stał się emerytowanym majorem Wojska Polskiego. W tamtym czasie byłem tym faktem rozgoryczony, bo jako 40-latek nie wyobrażałem sobie pracy poza służbami mundurowymi.


Po latach okazało się, że To co w tym czasie wydało się największym moim nieszczęściem okazało się momentem przełomowym w moim Życiu zawodowym. Gdzieś końcem 2005 roku natknąłem się na osobę, która zaproponowała mi wykonanie pierwszej strony internetowej. Nie miałem zielonego pojęcia, jak wykorzystać tą witrynę dla rozwoju mojej Firmy, ale podjąłem to wyzwanie.


W ten sposób zacząłem się interesować marketingiem internetowym, dzięki któremu, ze skromnego kilkunastometrowego gabineciku będącego miejscem pracy jego właściciela powstała prawdziwa przychodnia medycyny pracy, z którą współpracuje kilkanaście osób personelu medycznego i nie tylko.


W roku 2010 zainteresowałem się marketingiem wideo, w oparciu o mój kanał YouTube oraz wprowadziłem elementy bardziej zaawansowanych technik w oparciu o mailową listę adresową .


Kliknij poniżej, jak chcesz zostać moim subskrybentem!!

Rezultaty znowu szybko przerosły moje oczekiwania.

W chwili obecnej prowadzę wyjątkowo ciekawą Placówkę Medyczną, która ciągle się rozwija, pomimo wszechobecnego kryzysu finansowego, a wszelkie zawirowania polityczne wydają nie mieć wpływu na moją Firmę.